K A P T A N     P A N S İ Y O N

 Mazı Köyü’nde yeşil bir sığınak

Kaptan  Pansiyon, Bodrum’un en huzurlu, en temiz en yeşil ve en mavi sekiz koyunu kucaklayan MAZI KÖYÜ’nde. Bahçeli evlerin doğayla iç içe olduğu bir dünyada. Portakal, limon çiçeklerinin diyarında. Balığı bol ve doğal otları bol, gürültüsü hiç yok.

Ulaşım çok kolay. Bodrum’a ve Bodrum  Havalimanı’na 45 dakika uzaklıkta.

Doğayla kucaklaşan bir ev

Kaptan Pansiyon bahçesi ve sükûneti ile eşsiz bir ev. Üzüm salkımlarını elinizle topladığınız bir verandası var. Kahvaltınızı ve her öğün yemeğinizi, dilerseniz kendiniz pişirebiliyorsunuz.

Kaptan’ın denizden topladığı taze balıklarla neşeli bir akşam yemeği sofranızı kurabiliyorsunuz. Ya da taze süt ve yoğurt ve köy tavuğu ile sağlıklı kahvaltılar, öğle yemekleri sizi bekliyor.

Park yeri sorununuz yok. Yol üstündeyiz. Bodrum ve Mumcular servisleri kapımızın önünde.

Penceresi maviliğe açılan odalar

Kaptan Pansiyon’dan Bodrum’un en temiz koylarından Hurma Koyu’na yürüyerek 5 dakikada kavuşursunuz.  Diğer koylarına da dilerseniz yürüyerek, dilerseniz denizden ya da aracınızla kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İki kişilik odalarımız göğü özgürce kucaklar. Klimalı ve banyoludur. Açık pencerelerinden doğanın bütün renklerini görebilirsiniz. Gökyüzünün temiz maviliği gözlerinize dolar.

Sabahleyin, çiçek kokuları ile uyanırsınız. Fiyatlarımız ekonomiktir.

Hijyen konusunda titiz bir ortamda, gürültüden uzak, doğal ürünlerle iç içe, güneşi bol sağlıklı ve sakin bir tatil yaşama şansını sunuyoruz.

Kaptan Pansiyon

İletişim

Instagram Feed

©2019. Elements Kit. All Rights Reserved.